Paslaugos

Namų ir gyvenamųjų pastatų ventiliacijos valymas

Atgal į viršų

Paprastai oro judėjimas gyvenamose patalpose vyksta natūralios traukos būdu, po ilgesnio laiko, susikaupus dulkėms ir kitiems nešvarumams atsiranda palaipsninis oro srauto ir traukos mažėjimas, iki kol galutinai užsikemša ortakio kanalas. To pasėkoje, patalpoje nevyksta oro apytaka, kaupiasi dulkės, o tai įtakoja gerai savijautai, darbo ir poilsio kokybei. Be to, ortakių kanaluose atsiranda didelė terpė daugintis ir plisti įvairiems patogeniniams mikroorganizmams, virusams, pelėsiui ir grybeliams, kas sukelia alergines reakcijas, astmos priepuolius. Taigi laiku atlikę ortakių diagnostiką ir valymą, mes apsisaugosime nuo neigiamo taršos poveikio sveikatai.

Taip pat problema atsiranda kuomet ventiliaciniai ortakiai pajungiami prie priverstines ventiliacines sistemos. Tokių sistemų oro pajėgumas yra žymiai didesnis, todėl jos greičiau ir užsiteršia. Be to, dulkės kaupiasi ir nusėda ant įvairių mazgų ir agregatų, tokių kaip ventiliatoriai, šilumokaičiai, oro drėkintuvai, vožtuvai ir grotelės, o tai ženkliai padidina energijos sąnaudas, bei sumažina brangios ventiliacinės įrangos eksplotacijos laiką.

Gaisro atveju, ortakiuose susikaupusios dulkės lemia gaisro išplitimo židinius.

Visuomeninės paskirties objektų ventiliacijos valymas

Atgal į viršų

Visuomeninės paskirties objektai kaip prekybos centrai, ligoninės ir poliklinikos, mokyklos, darželiai, viešbučiai, muziejai, teatrai, kavinės, darbo vietos ofise, ir visur kur būna, dirba ar lankosi dideli srautai gyventojų, privalo užtikrinti, gerą švaraus oro padavimą ir kondicionavimą, bei atliktų ir atitiktų vėdinimo procesus patalpose. Tas pats yra taikoma ir visuose statybiniuose, kapitalinio remonto, renovacijos darbų paliestuose objektuose, kur į ventiliacijos galėjo patekti statybinių atliekų likučiai, bei dulkės ar garai nuo apdailos medžiagų.

Gamybinių patalpų ventiliacijos valymas

Atgal į viršų

Gamybinio proceso metu susidariusias dulkes, garus, dūmus, dujas, dėl sveikatos, higienos, ar priešgaisrinės apsaugos dažniausiai šalinama ventiliaciniai kanalais. Šiais likučiais apsinešusios ventiliacijos kanalų sienelės gali pridaryti daugybę rūpesčių. Tokios gamybinės atliekos kaip pjuvenos, naftos, cheminių medžiagų, dažų, pūkelių, plastiko dalelės yra padidinto gaisringumo elementai. Susikaupęs didelis kiekis dulkių ventiliacinėje sistemoje, esant netoli karščio ar ugnies židinių gali lemti didelį gaisro išplitimą. Taip pat laikui bėgant besikaupiantys gamybos likučiai gali nuo padidėjusio svorio sukelti ortakių deformavimasi, ir netgi nukristi.

Ortakių ir gartraukių valymas nuo riebalų

Atgal į viršų

Virtuvės gartraukio valymo tikslas yra pašalinti riebalus susikaupusius ortakio viduje bei ant ventiliatorių sparnuotės ir garų šalinimo sistemos. Nevalant gartraukių ilgainiui susikaupia kritinė riebalų bei dervos koncentracija, o tai gali tapti ekstremaliu gaisro pavojum. Be to, riebalais apleistas gartraukis neišnaudoja savo pajėgumo, krenta efektingumas, didėja elektros sąnaudos.

Mūsų įmonės specialistai naudodami profesionalią valymo įrangą ir parinkdami reikiamus valymo komponentus pašalins riebalus ir degėsių liekanas nuo virtuvinių gaubtų, filtrų, difuzorių, slopintuvų ir ištraukimo ventiliatorių sparnuotės, laikantis visų higienos ir aplinkos saugumo reikalavimų. Be to, valant visą sistemą, mes patikriname galimus mechaninius ir eksploatavimo sistemos pažeidimus.

Pasinaudoję profesionaliai suteiktomis riebalų šalinimo paslaugomis Jūs turėsite:

  • Aukštesnius personalo sveikatos standartus
  • Sumažėjusia rizika kilti gaisrams
  • Geresnę dūmų ir kvapų šalinimo sistemą
  • Didesnį energijos taupymą
  • Švaresnę darbo aplinka ir sumažėjusį aplinkos užterštumą

Video inspektavimas

Atgal į viršų

Mūsų naudojamos RotobrushAir+, aukštų technologijų video inspektavimo sistemos, suteikia mums galimybę veiksmingai tikrinti gyvenamųjų, gamybinių ir komercinių pastatų paskirties, ventiliacijos ortakių sistemas ir nustatyti bei diagnozuoti problemas.

Vaizdinė informacija, greitai perteikia latakų valymo poreikį ir leidžia mums tiksliai nustatyti taršos lygį, oro srauto problemų šaltinius, rasti įtrūkimimus bei mechaninius pažeidimus.

Mikrobiologiniai tyrimai

Atgal į viršų

Esant poreikiui imame ortakiuose susidariusius nešvarumų fragmentus, ir siunčiame į specializuotas laboratorijas išauginti pasėlius. Mikrobiologiniai tyrimai leidžia nustatyti ir identifikuoti esamas rizikas, ir pritaikyti veiksmingiausius būdus kovoti su mikrobiologinio užterštumo aplinka ortakiuose parenkant biocidus.

Ortakių dezinfekavimas

Atgal į viršų

Ortakių dezinfekavimas atliekamas po valymo, tai labai svarbus procesas kurio metu likusios ant ortakių paviršiaus mikroorganizmų, pelėsio, grybelių sporos butų sunaikinamos ir negalėtų iškart pradėti daugintis, be to biocidas palieka ilgalaikę netinkamą dauginimuisi terpę.

Dezinfekavimui naudojami biocidai turintys autorizacijos liudijimą.